webdesign reference poskytované služby novinky náš tým kontakty

Novinky

Responzivní design - pružný web

Protože jdeme s dobou, vytvoříme pro vás webové stránky s responzivním designem, který zajistí správné zobrazení webu na všech zařízeních, jako jsou například mobily, notebooky, netbooky, tablety atd...

Více...

Povinné webové stránky pro akciové společnosti od 1.1. 2014

Od 1. ledna 2014 začíná platit nový zákon o obchodních korporacích, který akciovým společnostem ukládá povinnost mít vlastní webové stránky.

Více...

Povinné webové stránky pro družstva od 1.1. 2014

Od 1. ledna 2014 začíná platit nový zákon o obchodních korporacích, který ukládá všem právnickým osobám typu družstvo ukládá povinnost mít vlastní webové stránky.

Více...
Všechny novinky ...
Náš tým ...

Jsme zkušeným a spolehlivým týmem odborníků, jehož jádrem je webdesigner a programátor Jindřich Ekart a zkušený grafik Michal Hyžák. Společně i každý zvlášť máme za sebou celou řadu zajímavých webových projektů, většina z nich je stále aktivních a proto Vám je můžeme představit v referencích.

V případě rozsáhlého webového projektu nebo speciálních požadavků zákazníka rozšiřujeme náš tým o další členy, většinou naše kamarády a vždy špičkové odborníky ve svém oboru.

Věnujeme se pečlivě každé zakázce, a proto se k nám naši zákazníci rádi vracejí a často nám přivádějí další, své kamarády nebo známé.

Každá zakázka je pro nás zajímavá, ať se jedná o malou webovou vizitku pro jednotlivce nebo rozsáhlý webový projekt pro velkou firmu.


Copyright © 2023, Jindřich Ekart - tvorba webových stránek, redakční systémy, e-shop, webhosting, grafika Tom Vild
pište na: jindrich(zavináč)ekart.cz | volejte na mob: +420 603 802 207, +420 603 802 201