webdesign reference poskytované služby novinky náš tým kontakty
Facebook - Webdesign ekART Vsetín
Novinky ...

Responzivní design - pružný web

 

Protože jdeme s dobou, vytvoříme pro vás webové stránky s responzivním designem, který zajistí správné zobrazení webu na všech zařízeních, jako jsou například mobily, notebooky, netbooky, tablety atd...

Responzivní design poskytuje při zobrazování webových stránek přizpůsobení obsahu pro všechny druhy zařízení, jimiž weby prohlížíme. Jednotlivé části stránky se u mobilního webu se zmenšují (pruží) a také se přeskládají tak, aby byla plocha co nejlépe využitá.

Chcete umožnit návštěvníkům vašeho webu prohlížet si web pohodlně odkudkoliv – z PC, mobilu i tabletu? Stále více lidí si prohlíží a bude prohlížet webové prezentace z mobilních telefonů a dalších přenosných zařízení s menším displejem.

Chcete se dozvědět více o tvorbě webů pro mobily/tablety? Ozvěte se nám. Rádi vám navrhneme web s responzivní grafikou a responzivním chováním.

Povinné webové stránky pro akciové společnosti od 1.1. 2014

 

Od 1.1.2014 vchází v platnost nový zákon o obchodních korporacích – zkrácený název zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), který ukládá všem novým, ale i již existujícím akciovým společnostem a Evropským společnostem povinnost vlastnit webové stránky. To pro majitele akciových a Evropských společností znamená další náklad navíc – nákup vlastní domény, hostingu, ale především webových stránek.

Povinné údaje na webových stránkách

  • Název
  • Sídlo
  • IČO společnosti
  • Údaj o jejím zápisu v obchodním rejstříku
  • Pozvánky na valné hromady.

Při provozu společnosti pak internetové stránky mají sloužit především jako jeden z prostředků komunikace společnosti s akcionáři, případně dalšími osobami. Především musí akcionáři nalézt na webu pozvánky na valnou hromadu; to se bude týkat jak společností s akciemi na majitele, tak i společností s akciemi na jméno. Pozvánka musí být na webu k dispozici nejméně do konání valné hromady.

Co se může stát v případě nedodržení nového zákona?

Povinnost vlastnictví webových stránek platí jak pro a.s. s akciemi na majitele, tak i pro společnosti s akciemi na jméno. Jestliže akciová společnost nedodrží zákon, který vchází v platnost dne 1.1.2014, může jí hrozit pokuta až do výše 20 tisíc korun.

Povinné webové stránky pro družstva od 1.1. 2014

 

Od 1.1.2014 vchází v platnost nový zákon o obchodních korporacích – zkrácený název zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), který ukládá všem právnickým osobám typu družstvo povinnost vlastnit webové stránky (§ 636 odst. 1)

Internetové stránky družstva jsou nutné ke zveřejnění konání členské schůze nejméně 15 dnů přede dnem konání členské schůze.

Vybrané reference

SPŠS Betlémská Praha

Podrobnosti o projektu SPŠS Betlémská Praha

podrobnosti     otevřít web

DREVOZ s.r.o.

Podrobnosti o projektu

podrobnosti     otevřít web

KOTRLA a.s.

Podrobnosti o projektu

podrobnosti     otevřít web

LESS & TIMBER, a.s., Čáslav

Podrobnosti o projektu

podrobnosti     otevřít web

Copyright © 2023, Jindřich Ekart - tvorba webových stránek, redakční systémy, e-shop, webhosting, grafika Tom Vild
pište na: jindrich(zavináč)ekart.cz | volejte na mob: +420 603 802 207, +420 603 802 201